Události plesové sezóny 2015/2016

Kromě našeho kurzu pořádáme nebo navštívíme během plesové sezóny následující události. Rádi bychom vám je doporučili a doufáme, že se vám budou líbit.

Předvánoční večírek

Prosincový čas jsme si minulou zimu zpestřili večírkem, na kterém kromě tance ve všech podobách - procvičení sestaviček na ples, společných tanců a ukázek sportovních latinskoamerických tanců - nechybělo také něco dobrého na zub a dokonce i andělé k nám přitančili. Celý večer se nesl ve svátečním předvánočním duchu. Tuto sezónu je součástí kurzu.

Podívám se na kurz

Maškarní večírek

V období maškarních rejů jsme minulou sezónu ani my nezaváhali a pustili se do oprašování tanečních škrpálů v maskách, v průběhu večera došlo i na drobné tematické scénky 😉 (viz fotogalerie) Tuto sezónu je součástí kurzu.

Podívám se na kurz

Reprezentační ples TŠ Harmonie Kladno

Na začátku jara navštěvujeme s našimi tanečními studenty skvělý ples na Kladně, kde mají všichni možnost vyzkoušet si "naživo" své nově nabyté taneční dovednosti 🙂 Tančí se, soutěží se, hraje se tombola, ochutnává se zmrzlina a mnoho dalšího.

Chci jít s vámi

Ondřej Havelka & Melody Makers - taneční večer v Lucerně

Na jaře pravidelně trochu pozměníme styl tance a plesovou sezónu završíme oblíbeným plesem Ondřeje Havelky a Melody Makers v pražské Lucerně ... výborný swing a jazz rozhodně nenechají nikoho chladným.

Příští rok v dubnu 2016 se bude konat již 9. taneční večer v Lucerně.

Chci jít s vámi

4. Taneční swingový & benefiční galavečer

Minulý rok jsme objevili skvělý taneční večer v Radiopaláci v Praze. Během tohoto večera hraje Big Band Gustava Broma a vždy provází dvojice, která zároveň i zpívá. Loni to byl Jan Smigmator a Dasha. Letos to bude Josef Laufer a Leona Machálková. Celý večer se hraje taneční hudba a zároveň jde o benefiční akci, kdy se přispívá na nadaci pro zrakově postižené. Taneční zážitek je to naprosto skvělý!

Pozor, večer se koná už 6.11.2015.
>> Oficiální představení akce je na stránkách Radiopaláce <<

Chci jít s vámi