Ochrana osobních údajů

Úvod

Jsme zodpovědní nejen v tom, co vás chceme naučit, ale i při zpracování a ochraně osobních údajů. Osobní údaje, které získáváme během návštěv našich webových stránek, zpracováváme v souladu se zákonem č. 101/2000 sb. o ochraně osobních údajů.

Jak zpracováváme údaje a zabezpečujeme je?

Pro zpracování a zabezpečení osobních údajů využíváme služeb ověřeného poskytovatele s příslušnými certifikacemi a zápisem u Úřadu na ochranu osobních údajů České republiky. V případě zájmu vám poskytneme bližší informace.

Pokud si budete přát, odpovíme vám rovněž, zda o vás evidujeme nějaké informace a jaké to jsou. Jestliže z této komunikace vyplyne, že informace nejsou aktuální, samozřejmě je na vyžádání ihned opravíme.

Pokud byste tedy měli nějaké otázky, které se týkají zpracování vašich osobních údajů, napište nám na info@tanecniopacko.cz

Kdy a jaké informace evidujeme?

Při návštěvě našich webových stránek zaznamenáváme pomocí standardního google analytického nástroje vaši IP adresu (kterou vám přidělil váš poskytovatel internetu), zda jste přišli z nějakého webu, či přes odkaz z emailu, datum, délku návštěvy a vaši přibližnou lokalizaci. Pokud jde přímo o osobní údaje, tak ty zaznamenáváme pouze v případě, že si objednáte některý náš kurz, odpovíte na anketu, vložíte komentář k článku, přihlásíte se elektronicky k odběru našich novinek nebo osobně dáte souhlas se zasláním novinek na Váš email.

Jak používáme osobní údaje? Umožňujeme jejich postoupení?

Sesbírané informace můžeme využít pro technickou stránku našeho webu, vyhodnocení webové analýzy, či pro přiměřené marketingové účely. Všechny vaše osobní údaje zůstávají pouze v našem zpracování a nebudeme je poskytovat žádné třetí straně.

Umožníme vám odhlásit se?

Pokud byste si již nepřáli účast na našich akcích, nebo i jen být informováni o našich aktivitách a novinkách, je samozřejmě možné se odhlásit z emailové komunikace. To umožňujeme v každém emailu odhlašovacím linkem. Případně nás můžete přímo informovat o vašem rozhodnutí a my vaše údaje u nás zablokujeme.